Permin KARADUMAN

1986 İstanbul doğumlu olan yazar; 6 yaşına kadar İstanbul’da ikamet etmiş, 7 yaşında ise ailesi ile birlikte İzmir’e yerleşmiş ve hala İzmir’de ikamet etmektedir. İlkokul, ortaokul ve liseyi İzmir’de okumuş. Anadolu Ticaret Meslek Lisesi’ni bitirdikten sonra Anadolu Üniversitesi muhasebe bölümüne geçiş yapmış. Bu bölümü yarım bırakan yazar daha sonra Atatürk Üniversitesi Çocuk Gelişimi bölümüne kaydını yaptırmış. Şu an Çocuk Gelişimi 2.sınıf öğrencisidir.

Okumayı ve Araştırma yapmayı çok sever ve gününün büyük bir bölümünü araştırma ve okumalar yaparak geçirir. Önemli insanların biyografilerini incelemeyi sever. “Araştırdıkça yeni yeni şeyler öğreniyorum.  Öğrenmem gereken daha birçok konu olduğunu bilerek kendimi bu alanda geliştirmeye çalışıyorum. Bu da bana büyük bir güç veriyor.” diyor yazar.

İlk kitabı “Kadın Kahramanlar “ bir araştırma kitabı. Yazarken kadın kahramanlarımız hakkında bilmediğimiz her şeyi araştırarak öğrenip okuyucularına sunmuştur. Araştırma alanında kendini geliştirmeye karar vermiştir.

Tüm Kitaplarımız

Menü