Selda Soytürk AKYILMAZ

Türkiye’nin ilk ve tek sertifikalı The Journey / Bilinçaltına Yolculuk uzmanı olan Selda Soytürk Akyılmaz, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’ni bitirmiş ve 5 yıllık yaşam yolculuğu için ABD’ye giderek Nichols College’da MBA’ini tamamlamıştır. Türkiye’ye döndükten sonra farklı sektörlerde olmak üzere 15 yıl boyunca kurumsal iş hayatında yöneticilik yapmıştır.

Güzel rastlantılarla başladığı kişisel gelişim yolculuğunda önce Nefes Koçu olmuş, ardından Reiki ve Norbekov seminerlerine katılmıştır. Bir arkadaşının tavsiye ettiği Yolculuk (The Journey) adlı kitabı okumasıyla hayat onu bambaşka bir yola yönlendirmiştir. 1,5 yıl boyunca merkezi İngiltere’de bulunan ve bir bilinçaltı temizleme ve dönüşüm sistemi olan The Journey’nin eğitimlerini almış ve çok büyük bir heyecanla girdiği bu süreç sonunda Türkiye’nin ilk The Journey Uzmanı olmaya hak kazanmıştır.

Yazarımız, tüm bunlara ilaveten çalışmalarına bilimsel anlamda katkı sağlamak amacıyla okul hayatına geri dönmüş ve klinik psikoloji bölümünde yüksek lisansını tamamlamıştır. Okumayı ve yazmayı çok seven Selda Soytürk Akyılmaz’ın bölüm yazarı olduğu 2 kitabı bulunuyor.

Yaşam kalitesinin geçmiş ve gelecek arasındaki köprü olduğuna inanan Selda S. A. geçmişin negatif yüklerinden özgürleşmek için hem The Journey ile bilinçaltına yolculuk çalışmaları yapıyor hem de ICF onaylı yaşam koçu olarak danışanlarının gelecekle ilgili hedeflerine ulaşmalarına destek oluyor.

Tüm Kitaplarımız

Menü